Розыск диверсанта ГРУ — доска «Их разыскивает» -фоторобот

17.04.2014 в Новости

СБУ оголосила у розшук офіцера ГРУ, який керує диверсійною операцією на Сході України (ФОТОРОБОТ).

Служба безпеки України оголосила у розшук офіцера ГРУ Ігоря Івановича Стрєлкова, який на початку квітня ц.р. отримав прямий наказ з Москви розпочати масштабну диверсійну операцію у Донецькій та Луганській областях

Як повідомили Еспресо.TV в СБУ, проти Стрєлкова розпочато кримінальне провадження за фактом організації умисного вбивства та вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України, проведення диверсійно-підривної діяльності, а також організації масових заворушень на території східних областей України.

За даними СБУ, вказана особа є офіцером Головного-розвідувального управління Генерального штабу збройних сил Російської Федерації та помічником з силових питань самопроголошеного прем’єр-міністра АР Крим Сергія Аксьонова. В Криму Стрєлков відповідав за захоплення військових частин та органів влади й управління, особисто брав участь у допитах українських військовослужбовців та вербуванні наших громадян у Криму.


Особливі прикмети: Вік 55-60 років, зріст близько 180 см, волосся із сивиною, очі вузькі, невеликі, ніс гоструватий, губи тонкі, обличчя наближене до квадратного.


Интернет реклама
YR_BPshare: Facebook YR_BPshare: LinkedIn YR_BPshare: Google+ YR_BPshare: vkontakte

 

18 ответов на Розыск диверсанта ГРУ — доска «Их разыскивает» -фоторобот

 1. Чому українські військові не воюють.

  Найпростіша відповідь – погане керівництво і відсутність бажання. Проте причини набагато глибші

  Менше за все я хотів би виправдовувати те, що сталося вчора в Краматорську, коли було здано шість БМП, а озброєні військові здалися групці терористів. Це – боягузство і, можливо, навіть, зрада. Проте, ми маємо максимально швидко пройти етап створення армії майже з нуля. А тому, хотілося б назвати кілька глобальних комплексів, які доведеться долати не лише армії, але й суспільству взагалі. Бо на війні не буває тих, хто все споглядає збоку.

  1. Ми не звикли вбивати. За винятком кривавих бандитських розборок ми ніколи нікого не вбивали. Звичка вбивати і спокійно дивитися на трупи, відірвані кінцівки і всі інші кошмари у нас відсутня. В голові кожного (не тільки військового) має бути чіткий вимикач «ворог – не ворог». Поки його просто немає.

  2. Ми прикриваємося красивими словами про те, що це наші громадяни. Поняття зрадник поки не існує в масовій свідомості. Формула «Зрадник = ворог» попросту відсутня в масовій свідомості. Поки вона не з’явиться, а без роботи ЗМІ це неможливо, доти армія не буде воювати.

  3. Ми живемо в міфі, що все це якось розсмокчиться. Це брехня. Ми починаємо будувати країну майже з чистого аркуша. А тому, треба для себе чітко зрозуміти, що все те, як ми жили до цього – це всього лише історична пам’ять і досвід. Зараз все починається майже спочатку. Ми це пережили в лайт-варіанті в 1991 році. Зараз все буде набагато жорсткіше.

  Війна розпочалася. І вона триватиме, на жаль, доти доки не утвориться держава Україна, або такої держави просто не стане.

 2. Заступник губернатора Дніпропетровської області Борис Філатов запропонував боротися з терористами по-новому

  Про це він написав на своїй сторінці у «Фейсбук», передає Еспресо.TV.

  Він зазначив, що перші підрозділи спецбатальйону «Дніпро» сформовані і готові до виконання бойових завдань. Блокпости встановлені.

  «Наші російськомовні брати з Донбасу заплуталися, втратили орієнтири, купившись на солодкі обіцянки. У нас є пропозиція: за кожний повернутий ствол — виплачується винагорода. За автомат 1000 доларів США, кулемет — 1500 доларів США, гранатомет — 2000 доларів США.

  За кожного переданого «зеленого чоловічка», він же найманець, що ступила на нашу спільну землю і що намагається зіштовхнути нас у братовбивчій війні — винагорода 10 000 доларів США . За кожну звільнену будівлю, передану МІСЦЕВІЙ владі та під охорону спецроти «Донбас» батальйону » Дніпро» — винагорода 200 000 доларів США (причому, у територіальної громади залишається вільне право доступу в будь-який момент)», — написав Філатов.

  І додав, що всі подробиці цієї ініціативи та контактін телефони будуть озвучені завтра у спеціальному повідомленні Штабу Національної Захисту.

 3. Женевская декларация от 17 апреля 2014 г.
  Участники встречи в Женеве, посвящённой кризису на Украине, договорились предпринять конкретные шаги по деэскалации напряжения и восстановлению безопасности всех граждан.
  Все стороны должны воздержаться от любого насилия, угроз или провокационных действий. Участники встречи решительно осуждают и рассматривают любые проявления экстремизма, расизма и религиозной нетерпимости, включая антисемитизм, как неприемлемые.
  Все незаконные вооруженные группы должны быть разоружены, все незаконно захваченные здания должны быть возвращены своим законным владельцам, все незаконно занятые улицы, площади и другие общественные учреждения в украинских городах должны быть освобождены.
  Все протестующие и те, кто добровольно покинет здания, освободит другие общественные учреждения и сложит оружие, будут амнистированы. Исключение составляют те [протестующие], кто будет признан виновным в совершении преступлений, караемых смертной казнью.
  Участники встречи договорились, что уже в ближайшие дни специальная миссия наблюдателей ОБСЕ будет играть ведущую роль в поддержке украинских властей и местных сообществ в реализации мер по деэскалации [напряжения] там, где это требуется больше всего. США, ЕС и Россия обязуются оказывать миссии ОБСЕ поддержку, в том числе направляя своих наблюдателей.
  Объявленная конституциональная процедура будет всесторонней, прозрачной и поддающейся учёту. Она будет предполагать проведение широкой общенациональной дискуссии с охватом всех регионов и избирателей Украины, будет учитывать публичные заявления и предлагаемые поправки.
  Участники встречи подчеркивают важность экономической и финансовой стабильности на Украине и готовы обсуждать её дополнительную поддержку после внедрения упомянутых выше мер.
  Текст: Олег Кашин

 4. Олег Кашин: Что случилось в Женеве, и чем может закончиться «Русская весна»

  Переговоры начались с того, что на меня меня наорала российская мидовская женщина, которая показывала пулу мидовских журналистов сделанную перед началом переговоров смешную фотографию Лаврова и Керри. Лавров сидит во главе стола, а Керри, высокий и неуклюжий, склонился перед ним русской буквой Г (спина строго перпендикулярна ногам), голова наклонена еще ниже, а руки сложены в таком молитвенном жесте, то есть понятно, что люди на фотографии дурачатся, но понятно также, кто из дурачащихся главнее. И вот женщина показывала эту фотографию, ну и мне показалось правильным ее перефотографировать (я же ничего этой женщине не обещал). И вот в итоге женщина на меня наорала в том духе, что я не понимаю, с кем я играю и что мне за это будет — но поскольку аккредитовался я от американской миссии, буквально через Госдеп, то прогнать меня она не смогла, только фотографию пришлось удалить, тем более что она у меня и получилась не очень.
  Эта поза Керри и уверенно имперская «прямая линия» Путина — все располагало к тому, чтобы ждать от женевской встречи сенсаций. Накануне Лавров, находившийся в Европе, специально слетал в Москву, чтобы получить инструкции напрямую от Путина, и прилетел в Женеву в четверг утром впритык к началу переговоров. Фотографы, делавшие протокольную съемку перед началом встречи, обратили внимание, что, приветствуя других участников переговоров, Лавров не пожал руку главе европейской делегации Кэтрин Эштон — и это тоже указывало на ястребиный настрой российской делегации.
  Переговоры шли долго. Несколько раз был фальстарт — Лавров выходил из дверей, и все думали, что переговоры закончились. Но старик просто ходил курить, и с точки зрения дипломатической аналитики это можно было считать плохим знаком — если он не смог курить в зале переговоров, то как же он будет диктовать свою волю всему миру?
  Но после ланча украинский министр иностранных дел Дещица оказался за дверью, а Лавров, Керри и Эштон продолжили общаться без него, и можно было сделать вывод, что сейчас выстрелит что-нибудь совсем антиукраинское. Но потом Дещица снова зашел в зал, а потом прошел час, потом еще час, потом американская служба безопасности сняла оцепление с зала для пресс-конференций, и источник «Спутника и погрома» в российском МИДе предположил, что это знак затягивания переговоров до ночи, а то и до завтра. Но никто ничего не угадал, около семи вечера по Женеве (девять по Москве) Лавров вышел к журналистам — веселый, радостный и явно с сенсацией.

  И это действительно была сенсация. Назвав Кэтрин Эштон Катей и высказавшись с довольно дежурным негодованием по поводу экстремизма и особенно антисемитизма, к которому, конечно, нетерпимы все участники встречи, Лавров рассказал, что на переговорах была принята целая декларация с условиями, как он сказал, деэскалации обстановки на Украине. Этот план, с которым согласились все участники переговоров, Лавров несколько раз назвал всеобъемлющим, прозрачным и подотчётным. Чего хочет Россия — это, в принципе, всем давно известно, одно слово «федерализация» чего стоит. Неужели Лавров её добился?

  Говоря о федерализации, он потом скажет, что за слова цепляться он не готов, потому что бывают и федерации, в которых регионы лишены всех прав, и унитарные страны, в которых всё наоборот. В общем, слова «федерация» в итоговом документе нет (полный перевод доступен на нашем сайте).

  В нем вообще нет ничего, что до сих пор рекламировалось как незыблемая позиция России. Даже пугавшее украинцев требование допустить к участию в переговорах представителей Юго-Востока (звучала фамилия знаменитого Добкина) трансформировалось всего лишь в передачу Лавровым его коллегам нескольких обращений от разных юго-восточных организаций, включая «Партию регионов», а о живых представителях Юго-Востока, не называя имен, Лавров сказал только, что они сами по своим каким-то причинам не смогли приехать. Так же, на словах, он попросил украинцев отпустить из тюрем арестованных сторонников федерализации (отдельно назвал только Павла Губарева, зато с титулом «народный губернатор»), и американцев — проследить за конституционной реформой на Украине, чтобы новая Конституция учитывала интересы всех регионов и, Лавров использовал это слово, национальных меньшинств.
  Все остальное записано в декларации. Незаконные вооруженные формирования должны сложить оружие, также должны быть освобождены все захваченные здания и площади. На Украину отправляется группа наблюдателей ОБСЕ. Всё.

  Потом, уже отвечая на вопросы, Лавров скажет, что ввод российских войск на территорию Украины противоречил бы интересам России. Вроде бы то же, что говорил Путин, но, как часто бывает, дело в интонации — Путин «надеялся», что войска вводить не придется, а Лавров фактически пообещал.

  Оптимист оценит Женевскую декларацию как свидетельство, что участники встречи ни о чем не договорились, но все-таки, кажется, очень даже договорились. Россия отказалась от поддержки своих сторонников на Юго-Востоке Украины. И, между прочим, что касается миссии ОБСЕ — это как бы новость, но с другой стороны и не совсем новость. На сайте организации еще 10 апреля было опубликовано 200 (двести, не ошибка) вакансий для работы в мониторинговой миссии. Это секондированные, то есть утверждаемые на уровне МИДов, и достаточно дорогие должности. Жадная ОБСЕ едва ли стала бы набирать людей просто так, на всякий случай. То есть еще неделю назад было, видимо, известно, что Россия согласится на этот транспарентный, инклюзивный подотчетный и совсем не похожий на «Русскую весну» план.

 5. Сейчас, после Женевы, для Путина наступает самое благоприятное время для атаки — вторжения.

  Росія чекає зручної нагоди для військового вторгнення в Україну, проте тривалість військової операції має співпасти з кількістю наявних ресурсів.

  Таку думку в ефірі Еспресо.TV висловив політичний експерт Артем Біденко.

  «Росія шукає приводу почати «триденну війну». Бо якщо вони за ці три дні не досягнуть якихось поставлених цілей, то це буде їхня поразка», — сказав він.

  За словами експерта, для більш тривалої акції в них просто не вистачить ресурсів – економіка Росії зараз не в найкращому стані, немає системи логістики.

  «Ватники» загрузнуть за три дні», — вважає Біденко.

  Відповідаючи на питання, коли ж наступить цей критичний момент, який Росія використає для нападу на Україну, експерт зазначив: «Росія нападе, коли зійдеться ряд факторів – Україна буде зайнята якимись внутрішніми проблемами, держсекретар США Керрі десь далеко, ЕС займається своїми справами».

  «Наше головне завдання – не допустити, щоб ці «три дні» відбулися», — наголосив експерт.

 6. Москва реалізує план дестабілізації та стимуляції сепаратизму в Україні, а Захід не знає, як на це реагувати

  Про це в інтерв’ю німецькому журналу Focus розповів член німецько-української парламентської групи і член комітету з міжнародних справ Бундестагу Карл-Георг Вельман, передає ТСН.ua.

  «В Кремлі є плани, згідно з якими вже 21 квітня південно-східні області України повинні оголосити про свою незалежність, після чого нову країну визнає Росія», — сказав німецький політик.

  Він додав, що в Москві переконані в безповоротності цього процесу. При цьому на Заході не знають, як відреагувати на сепаратизм в Україні.

  «Ніхто ж не знає, чи обмежиться Росія Донецьком, чи піде в наступ на Київ і Львів. НАТО вже дало зрозуміти, що воювати ми не будемо. Але я переконаний, що росіяни не настільки круті, щоб погрожувати країнам, які входять в НАТО. Вони не вторгнуться на територію Балтії», — сказав Вельман.

  Він також зазначив, що з точки зору логіки, Володимир Путін теж повинен прагнути стабільності в Україні. Москва вбачає досягнення цієї цілі в федералізації України. Вельман зауважує, що Київ гіпотетично міг би подумати про такий варіант зміни устрою своєї країни. Але не за моделлю, яку намагається нав’язати Росія.

  «Цілком розумним була би федералізація за німецьким прикладом», — вважає німецький політик, при цьому зауваживши, що Росія наразі діє не раціонально. Тож чи стабілізує Україну федералізація однозначно теж сказати важко.

 7. Російська військова загроза нині вища, ніж була до переговорів представників ЄС, США, Росії та України в Женеві

  Про це в ефірі Еспресо.TV заявив голова Наглядової ради Інституту світової політики Віктор Шлінчак.

  «Ми думали, що після Женеви Путін мав би відвести війська. Проте після Женеви все відбулося абсолютно навпаки: рівень можливого нападу значно вищий, ніж це було до женевських перегворів», — заявив експерт.

  «Здається, що перше, на що він (Путін — ред.) розраховує, це на дестабілізацію ситуації між першим та другим туром виборів, і зараз не хоче виводити війська від України», — вважає Шлінчак.

 8. Дещо несподіване інтерв’ю, яке дав російський диверсант, полковник ГРУ Ігор Стрєлков є наслідком повного провалу досвідченого розвідника на території України та професійної роботи Служби безпеки України

  Як відомо, розвідник може сподіватися на славу лише у випадку провалу. Російський полковник ГРУ Стрєлков, на прізвисько «Стрілок», врешті отримав і свою порцію популярності, давши велике інтерв’ю «Комсомольській правді», в якому спробував представити себе не кадровим диверсантом російської армії, а таким собі польовим командиром – командувачем «загону самооборони» Слов’янська.

  При цьому Стрєлков визнав наявність на Донбасі російських військових, у чому попри повну очевидність так і не зізнався президент Росії Володимир Путін. «Загін, з яким я прийшов у Слов’янськ, формувався на території Криму. Я не буду цього приховувати. Це все — добровольці, причому дві третини — громадяни України. Не тільки кримчани, є біженці з інших областей України — з Вінниці, з Житомира, Києва. Звичайно дуже багато донеччан і людей з Луганщини. Саме за їхньою пропозицією загін і прийняв рішення прибути саме в Слов’янськ», — заявив Стрєлков. Він також додав, що велика частина його загону має бойовий досвід, і «воювали в рядах російських збройних сил — Чечня, Середня Азія… Є навіть такі, хто встиг побувати в Сирії».

  Звісно, Стрєлков не особисто вирішив продемонструвати себе журналістам. Швидше за все такий наказ він отримав від свого командування через цілковитий провал в Україні. Як відомо, СБУ розкрила Стрєлкова одразу після прибуття в Україну і 17 квітня оголосила його в розшук. Крім того, СБУ оприлюднила аудіозаписи, які доводять причетність російського диверсанта до звірячого вбивства горлівського депутата Володимира Рибака та Київського студента Юрія Поправка.

  Після подібного провалу командування мало б видати розсекреченому агентові пістолет з одним набоєм або ампулу з ціанідом, але все ж повелося гуманніше і вирішило, що Стрілок ще стане у пригоді, але тепер уже як публічний боєць за путінську «Новоросію».

  Як ми бачимо, Стрілок старанно виконує нову роль – дає прес-конференції і інтерв’ю, в яких розповідає стандартні путінські штампи про «несостоявшееся государство» Україну, повну підтримку населенням приєднання Донбасу до Росії та обдурених «бадерівською пропагандою» українських військових. Зрозуміло, що Стрєлков жодним словом не обмовився щодо свого відношення до ГРУ, а ГРУ ніколи не зізнається, що він її офіцер. І тепер розкритому диверсанту доведеться керувати обороною Слов’янська від «київської хунти» або до приходу окупантів-визволителів, або ж до героїчної загибелі, за яку, певно, він отримає від рідної держави медальку. Розраховувати ж на те, що ГРУ докладе якихось зусиль до безпечного повернення на батьківщину проваленого диверсанта, Стрєлкову однозначно не варто.

  Наостанок нагадаємо, що поруч зі Стрілком в повідомленнях СБУ фігурує і інший офіцер ГРУ – підполковник Ігор Безлєр (позивний «Бєс»). Отже чекаємо інтерв’ю і від цього «лідера народного ополчення» та нових зізнань.

 9. Службой безопасности Украины получены доказательства координации и непосредственного влияния российской стороны на ситуацию вокруг захвата членов военной версификационной миссии стран-участников ОБСЕ.

  Об этом сообщила пресс-служба СБУ, передает «Украинская правда».
  «Несмотря на заявления российской стороны о том, что ответственность за захват заложников лежит на Украине, запись телефонного разговора между специальным представителем президента РФ Владимиром Лукиным и предводителем вооруженных террористов «Стрелка» Игорем Гиркиним (Стрелкова) свидетельствует о том, что официальная российская сторона координирует действия боевиков и имеет непосредственное влияние на их решения», — говорится в сообщении. Источник: censor.net.ua/n283717

 10. У Донецьку СБУ затримала спільника російського диверсанта Стрілка, який налагоджував постачання зброї терористам і набирав добровольців в озброєні групи

  Про це Еспресо.TV повідомили в прес-службі СБУ.

  «У Донецьку співробітники СБУ затримали активіста місцевого екстремістського угруповання — громадянина «Г», який намагався налагодити нелегальне постачання зброї в південно-східні регіони нашої країни, а також фінансування сепаратистського руху та терористичної діяльності в Україні. Таке завдання 41-річний мешканець Донецька отримав від керівника розвідувально-диверсійної групи ГРУ Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації Ігоря Гіркіна (позивний «Стрєлок»)», — йдеться в повідомленні.

  За дорученням російського диверсанта, як повідомляє СБУ, наприкінці квітня «Г» відвідав місто Сімферополь, де налагодив співпрацю з кримськими сепаратистами. Після цього керівник розвідувально-диверсійної групи визначив йому канали конспіративного зв’язку та напрями подальшої організації екстремістської діяльності з дестабілізації ситуації у південно-східних регіонах нашої держави.

  Також в СБУ повідомляють, що громадянин «Г» підбирав так званих «добровольців» для участі під керівництвом «Стрєлка» та його спільників у збройному протистоянні з правоохоронними органами, підготовці та здійсненні терористичних та диверсійних актів на Донеччині.

  Проти затриманого розпочато кримінальне провадження за статтею «сприяння у створенні терористичної групи».

 11. Колишні лідери самопроголошеної Донецької народної республіки фактично відсторонені Сергієм Здрилюком (позивний Абвер), який називає себе «правою рукою» командувача бойовиками в Донбасі Ігоря Стрєлкова (Гіркін)

  Про це повідомляє «Остров» з посиланням на джерела в ДНР.

  «Вчора стався переворот. Пургіна, Лягіна і Маковича усунула від прийняття рішень група людей на чолі з людиною, яка представилася помічником «Стрілка» зі Слов’янська», — сказав співрозмовник видання.

  За його словами, на главу «ЦВК ДНР» Романа Лягіна чинився силовий вплив, щоб він негайно оголосив результати так званого референдуму про незалежність самопроголошеної Донецької республіки.

  Раніше самі представники «тимчасового уряду ДНР» визнавали, що «те, що вдалося зробити в Слов’янську», було б неможливо без Ігоря Стрєлкова (за інформацією СБУ, мова йде про полковника ГРУ ГШ РФ Ігоря Гіркіна).

 12. За оперативною інформацією групи «Інформаційний Опір, сьогоднішні заяви «Стрілка» Гіркіна викликали вкрай неоднозначну реакцію в таборі терористів, опорна база яких знаходиться в Слов’янську

  Про це керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук повідомив на свойї сторінці у «Фейсбук», — передає Еспресо. TV

  «Зокрема, маються на увазі заяви про те що всі «воєнізовані структури» на Донбасі повинні підкорятися його наказам і розпорядженням, а всі «невраховані» бойовики підлягають затриманню, а в разі збройного опору — знищуються на місці.

  Окремі групи терористів, що діють на Сході країни, прийняли заяву «Стілка» на свій рахунок, і тепер побоюються не тільки українських силовиків, а й російських диверсантів.

  За нашою інформацією, зараз в Слов’янську дислокуються близько 1500 бойовиків, блокпости яких розташовані по периметру міста. Обладнано 6 мінометних точок.

  Бойовики знайшли способи просочуватися через кільце оточення підрозділів АТО. Наприклад, за нашими даними, бойовики зі Слов’янська брали участь у заворушеннях 9 травня в Маріуполі, після чого повернулися в Слов’янськ», — написав Тимчук.

 13. Сепаратистов финансировал российский олигарх, работодатель «Стрелка» и Бородая
  Лидер террористической ДНР Андрей Бородай, и «Стрелок» Игорь Гиркин вместе работали в структуре Маршалл Капитал, принадлежащей российскому олигарху Константину Малофееву.

  Об этом «Украинской правде» сообщили источники.

  Эту информации подтвердил и российский журналист Олег Кашин в своей статье, которую опубликовал Slon.ru.

  Бородай и «Стрелок» свою деятельность в Украине начали с Крыма.

  По словам Кашина, с государственной стороны аннексию Крыма осуществила российская армия, а с частной – люди олигарха Малофеева, у которого во время зачистки «Ростелекома» уже был «успешный опыт деликатной работы в интересах российского государства».

  «Возможно, это прозвучит как анекдот, но Крым, судя по всему, действительно аннексировали российские военные и олигарх Малофеев», — утверждает Кашин.

  «В моих крымских репортажах Бородай фигурировал среди «москвичей из окружения Аксенова», наряду с прочими в числе которых был и знаменитый ныне Игорь Стрелков. Представляя мне Бородая, местные назвали его «министром пропаганды» в правительстве Сергея Аксенова, но сам он просил воспринимать этот титул как шутку», — сказано в статье.

  «На прямой вопрос, не чиновник ли он, Бородай ответил отрицательно, и что работает в рамках, дословная цитата, «частно-государственного партнерства».

  «Организованный фондом Малофеева сбор денег для Крыма был вполне публичным, а из непубличного мой крымский собеседник рассказал мне, что еще до ввода в Крым «вежливых людей» Малофеев из собственного кармана перевел в поддержку «народного мэра» Севастополя Алексея Чалого один миллион долларов», — написал он.

  «Самого Малофеева все мои собеседники описывали одинаково – да, он искренне и всерьез помешан на духовности, державности, военной истории…подружился с Александром Дугиным, потом с кем-то еще, и к началу десятых годов, параллельно своей карьере профессионального миноритария, превратился в ярчайшего представителя социальной группы «православные бизнесмены», — сказано в тексте.

  После назначения Бородая премьером ДНР факт его работы в «Маршалле» подтвердил «Ведомостям» сам Константин Малофеев.

  «Стрелок» Игорь Гиркин под патронатом Российской православной церкви и кремлевского миллиардера гтовил спецоперацию с членами российской думы готовили спецоперацию в Украине задолго до крымского псевдореферендума, сообщает ТСН.

  За месяц до захвата Крыма, 30 января, в Симферополь под патронатом Российской православной церкви и патриарха Кирилла с Афона привезли православную святыню — Дары Волхвов. Безопасность ценной реликвии христианского мира доверили охранять Игорю Гиркину.

  «Фактически Гиркин, прикрываясь этой святыней, использовал поездку для проведения разведдеятельности на территории Украины, в Крыму, и проводил встречи с руководителем самопровозглашенного правительства Аксеновым», — рассказал оперативник СБУ Владимир.

  Оказалось, что Гиркин был практически постоянным членом православных делегаций в Украине.

 14. «Стрелок» ушел в запой — Шкиряк
  Гиркин предчувствует скорую кончину, считает советник главы МВД
  У лидера террористов в Донбассе Игоря Стрелкова (Гиркина) начались серьезные проблемы с алкоголем. Об этом заявил советник главы МВД Зорян Шкиряк.
  «Вчера вечером предводитель донецких террористов Гиркин-Стрелков в сопровождении своих приближенных нукеров весь вечер находился в кафе на перекрестке проспекта Гурова и бульвара Пушкина в Донецке, где пил водку с офицерами ВС РФ. Его подручные окружили полквартала», — написал он на своей странице в Facebook.
  Шкиряк отметил, что по информации источников, как и у Болотова, у «Стрелка», начались серьезные проблемы с алкоголем.
  «Наверное, это ощущение безысходности в его положении в ожидании неминуемой расплаты за совершенные злодейства. На самом деле, у него два пути: либо он попадет в плен или будет уничтожен силами АТО, или его убьют по приказу Путина, который уже получен», — считает советник главы МВД.
  По мнению Шкиряка, Стрелков пока еще нужен Кремлю как сдерживающий фактор и «рашистский флаг «ДНР», но как только будет удобный случай, его уберут.
  «Мертвый «борец» за мифическую «Новороссию», для путинской пропаганды гораздо интереснее, чем живой свидетель и участник преступлений. Видимо, «Стрелок» это чувствует, вот и запил с горя. Надеюсь, что мы до него доберемся раньше», — подытожил он.

 15. Гіркін погрожує Путіну втечею з України, якщо той не введе війська

  Ватажок донецьких терористів, офіцер ФСБ Росії на прізвисько «Стрілок» вимагає від своїх російських хазяїв допомоги

  Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-центр АТО.

  «Як стало відомо з достовірних джерел, керівник бандитського угрупування «Стрілок» поставив ультиматум керівництву східної держави — якщо не буде надана допомога, то він вимушений буде відступити від міста Антрацит. А також погрожує своїм замовникам втечею з України», — йдеться у повідомленні.

  Натомість, за даними розвідки, керівництво сусідньої держави дало вказівку спецпідрозділам ФСБ знищити ватажків так званих ЛНР та ДНР, аби замести сліди.

 16. Лідер бойовиків самопроголошеної «Донецької народної республіки» (ДНР) Ігор Гіркін (Стрєлков) більше не є «міністром оборони» ДНР

  Про це повідомляє сепаратистське агентство «Новоросія», інформує Еспресо.TV.

  Стрєлков звільнений із посади «у зв’язку з переходом на іншу роботу».

  Замість нього «міністром оборони» призначений Володимир Кононов.

 17. Кремлевские телеканалы перестали упоминать о российском террористе Игоре Гиркине-Стрелкове. Об этом сообщил на своей странице в Facebook первый заместитель главного редактора Радио Эхо Москвы Владимир Варфоломеев, основываясь на данных сервиса мониторинга СМИ «Медиалогия», который подсчитывает упоминания различных терминов новостях.

  С 18 августа «Медиалогия» на ряде телеканалов не зафиксировала ни одного упоминания сбежавшего из Донбасса террориста Гиркина-Стрелкова.

  «Жизнь чертовски несправедлива. Воевал, понимаешь, человек за «Новороссию», сражался с карателями из фашистской хунты… Потом Игорь Иванович Стрелков/Гиркин вернулся на родину, где его опыт и умения неожиданно оказались совершенно невостребованными. Более того, на государственном телевидении России ские (новости каналов Первый, Россия, ТВЦ, НТВ, Пятый, РЕН), защищавшем все эти месяцы ДНР и ЛНР, любые упоминания … просто запрещены», — отметил Варфоломеев.

 18. Терорист Ігор Гіркін вважає, що президента Росії Володимира Путіна може чекати доля російського імператора Миколи II, розстріляного на в 1918 році, або сербського лідера Слободана Мілошевича, який помер в 2006 році у в’язниці в Гаазі

  Таку думку він висловив в Єкатеринбурзі на презентації місцевої філії руху «Новоросія», передає Еспресо.TV з посиланням на Znak.com.

  Гіркін дорікнув російській владі в мінливій ​​позиції щодо кризи на Донбасі.

  «Спочатку Новоросія, потім ні, не Новоросія, а Донецька і Луганська народні республіки, потім немає народних республік, є самопроголошені республіки, а тепер уже це окремі райони України. І люди не розуміють — як так? Начебто говорили про рускій мір, про те, що треба підтримати своїх … » — пояснив він.

Прокомментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


три − 1 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов