Польза от технологий Януковича: Суд визнав незаконним Аксьонова та референдум в Криму

04.03.2014 в Новости, О судах

Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконними рішення кримського парламенту про призначення Аксьонова прем’єром і проведення референдуму.

Як повідомили Еспресо.TV у прес-службі Генеральної прокуратури України, Окружний адміністративний суд Києва задовольнив клопотання про забезпечення позову Генеральної прокуратури України про визнання протиправними та скасування рішень Верховної Ради Криму щодо висловлення недовіри Раді міністрів АРК і припинення її діяльності, призначення Сергія Аксьонова на посаду голови Ради міністрів АР Крим, а також організації та проведення місцевого референдуму з питань удосконалення статусу і повноважень автономії.

Відповідне рішення суд прийняв сьогодні, 4 березня.

Таким чином, суд зупинив дію цих рішень кримського парламенту, оскільки відповідно до ч. 5 ст. 118 Кодексу адміністративного судочинства України, виконання ухвал суду з питань забезпечення адміністративного позову здійснюється негайно, підкреслили у Головному управлінні представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Генпрокуратури.

Зважаючи на зупинення адміністративним судом цих рішень ВР АР Криму, всі дії та рішення Аксьонова як керівника Ради міністрів Криму та від імені цього органу є незаконними та вважаються такими, що вчинені без відповідних правових підстав, наголосили в ГПУ.

Також, за даними прес-служби, сьогодні Луганський окружний адміністративний суд зупинив дію рішення Луганської обласної ради, задовольнивши клопотання прокурора щодо забезпечення позову про визнання протиправним та скасування рішення обласної ради від 02.03.2014 № 23/1 «Про звернення депутатів Луганської обласної ради», прийнятого з перевищенням наданих Конституцією та Законами України повноважень.

Ухвалою суду дію зазначеного рішення в частині визнання нелегітимними центральних органів виконавчої влади, сформованих Верховною Радою України, зупинено до набрання законної сили рішення у адміністративній справі.

Справу для розгляду призначено на 13 березня 2014 року.
04.03.2014 espreso.tv/new/2014/03/04/sud_vyznav_nezakonnym_pryznachennya_aksonova_ta_rishennya_pro_provedennya_referendumu_v_krymu

YR_BPshare: Facebook YR_BPshare: LinkedIn  YR_BPshare: Google+  YR_BPshare: vkontakte

 

1 ответ на Польза от технологий Януковича: Суд визнав незаконним Аксьонова та референдум в Криму

  1. Шевченківський районний суд міста Києва виніс ухвалу про затримання самопроголошених кримських керівників Сергія Аксьонова та Володимира Константинова

    Про це повідомили у Генеральній прокуратурі України, передає Еспресо.TV з посиланням на прес-службу ГПУ.

    «Вказаних осіб оперативники Служби безпеки України повинні доставити до суду з метою обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – йдеться у повідомленні.

    Нагадаємо, ГПУ здійснює кримінальне провадження стосовно голови Верховної Ради АРК Володимира Константинова та депутата цієї ж ради Сергія Аксенова за злочини проти держави.

Прокомментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


1 − = ноль

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов