Начать войну по решению украинского суда — план Медведчука для Путина и Януковича

11.03.2014 в Новости

Як вже повідомило Еспресо.TV, 11 березня одразу з двох боків було розпочато підкоп під позачергові президентські вибори, призначені на 25 травня. З одного боку — в парламенті зареєстровано проект постанови про перенесення цих виборів на 7 грудня 2014 року. Цей проект вніс народний депутат від Партії регіонів Євгеній Мураєв, який вважається вихованцем екс-губернатора Харківщини Михайла Добкіна.
На парламентських виборах 2012 року він був обраний народним депутатом в окрузі №181 на Харківщині — як стверджували представники опозиції, завдяки адмінресурсу Добкіна. Добкін, в свою чергу, давно вважався людиною близькою до Віктора Медведчука.

З іншого боку, Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) відкрив провадження у справі про визнання неправомірними дій Верховної Ради щодо призначення на 25 травня 2014 року позачергових виборів президента і щодо покладення на Олександра Турчинова виконання обов’язків президента України. Про це повідомив газеті «Вести» донецький адвокат Володимир Оленцевич, який і подав позов до суду. За його словами, засідання суду призначене на 19 березня. Саме Оленцевич виступив з позовами про визнання незаконними указів Віктора Ющенка про присвоєння звання Герой України Степану Бандері та Роману Шухевичу. Ці позови були задоволені у квітні 2010 року Донецьким окружним адміністративним судом.

Оленцевич, як і газета «Вести», і як і Добкін з Мураєвим, відомі своєю промедведчуківською (тобто прокремлівською) орієнтацією. Але не менш важливим є те, що розгляд позову Оленцевича 19 березня здійснюватиме суддя ВАСУ Михайло Зайцев, який вважається креатурою Андрія Портнова, тобто теж орієнтується на Віктора Медведчука. Саме Зайцев очолював колегію суддів ВАСУ, яка у березні минулого року позбавила мандату народного депутата України Сергія Власенка — захисника й одного з найближчих соратників Юлії Тимошенко.

Крім того, як стало відомо Еспресо.TV, саме Зайцев розглядав адміністративну справу про усунення недоліків у постанові Верховної Ради від 24 лютого 2014 року «Про реагування на факти порушення суддями Конституційного Суду України присяги судді» і відклав розгляд цієї справи до 28 березня з процедурних міркувань. Як відомо, цією постановою було достроково припинено повноваження та звільнено суддів КСУ Анатолія Головіна, Михайла Колоса, Марію Маркуш, В’ячеслава Овчаренка, Олександра Пасенюка. При потребі, ця справа може бути доволі легко реанімована (потрібно, щоб звільнені судді написали відповідні заяви, що позивач діє в їхніх інтересах). І тоді, рішення буде дуже легко спрогнозувати.

План повернення у президентське крісло Віктора Януковича, розроблений Медведчуком для Кремля, передбачає, що 19 березня буде прийняте рішення про незаконність усунення Януковича і призначення Турчинова в.о Президента. Тобто, він, по суті має скасувати постанову Верховної Ради «Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України» і від 23 лютого «Про покладення на Голову Верховної Ради України виконання обов’язків Президента України згідно із статтею 112 Конституції України».

Після 19 березня, якщо суд визнає постанову парламента незаконною, в Раді розпочнуться довгі політичні баталії. Власне, для цього вже зараз зареєстрована постанова Мураєва про перенесення виборів Президента на грудень. Саме тому, Партія регіонів перенесла свій з’їзд на 22 березня. Саме тому Російська Федерація вирішила розглядати закон про приєднання Криму 21 березня (Янукович, як «легітимний Президент» благословить рішення Криму про самовизначення). Більше того, сьогоднішня заява Януковича, що США не мають права надавати допомогу незаконній владі — пов’язана саме з майбутнім рішенням українського суду. Наступним рішенням, Вищий адмінсуд може поновити і суддів Конституційного суду, які відразу ж візьмуться за питання про неконституційність дій нинішньої влади.

Власне, саме для того, щоб дати старт цьому плану, й відбулася 11 березня прес-конференція Януковича, де він заявив: «Як тільки буде можливість, рано чи пізно — а скоріше рано, — я повернуся до Києва». ГПУ називає цю прес-конференцією провокацією, але Кремль використовує Януковича не просто як провокатора, а як інструмент у поваленні нинішньої української влади.

Рішення українських судів має стати козирем росіян і перед світом — вони зможуть завжди прикриватися не словами маріонетки Януковича, а рішенням Вишого адміністративного та Конституційного судів України.

Чи можна цьому зарадити? Безумовно так. Але для цього, потрібно приймати дуже швидкі політичні рішення. В тому числі — терміново розпустити Вищий адмінсуд, або хоча б усунути Зайцева і Ко від виконання обов»язків та призначити нових членів Конституційного суду. Це ускладнить схему Портнова-Медведчука і дасть можливість виграти час.
11.03.2014


Интернет реклама
YR_BPshare: Facebook YR_BPshare: LinkedIn YR_BPshare: Google+ YR_BPshare: vkontakte

 

3 ответа на Начать войну по решению украинского суда — план Медведчука для Путина и Януковича

 1. Вищий адміністративний суд закрив провадження у справі за позовом донецького адвоката Володимира Оленцевича до Верховної Ради, яка поклала на Олександра Турчинова обов’язки президента, у зв’язку з непідсудністю даної справи адміністративним судам

  Як сказав головуючий у даній справі суддя Зайцев, «такий спір, виходячи з положень статей 17, 171-1 Кодексу адміністративного судочинства, пункту 1 частини 1 статті 1, статті 150 Конституції України, а також згідно з рішенням Конституційного Суду від 7 травня 2002 року, не належить до адміністративної юрисдикції, а лише до конституційної юрисдикції, оскільки оскаржуваний акт приймався на підставі і в порядку, визначеному Конституцією України», пише Еспресо.TV з посиланням на УНІАН.

  Крім того, згідно з рішенням ВАСУ, порядок роботи Верховної Ради встановлюється Конституцією України та регламентом ВР.

  Керуючись статтями 2, 17, 171, 171-1, пунктом 1 частини 1 статті 150, статтею 165 Кодексу адміністративного судочинства, суд ухвалив закрити провадження у справі за позовом Оленцевича до Верховної Ради України про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити певні дії, сказав Зайцев.

  Нагадаємо, 23 лютого парламент ухвалив постанову “Про покладення на голову Верховної Ради України обов’язків президента України згідно із статтею 112 Конституції України”. За дане рішення проголосували 285 із 339 народних депутатів. Постановою передбачено покласти обов’язки президента на голову ВР на період до здійснення обов’язків президента новообраним главою держави.

  Адвокат Оленцевич подав до ВАСУ позов про правомірність призначення Турчинова в.о. президента.

  Він просив «визнати протиправними дії, вчинені 23 лютого, з покладання обов’язків президента України на голову Верховної Ради Турчинова при існуванні законно обраного й наділеного повноваженнями президента України Віктора Януковича».

 2. Одноосібна участь Віктора Медведчука у переговорах з терористами має створити ілюзію миролюбності Путіна та кровожерливості «київської хунти»

  Не минуло й двох днів з моменту одностороннього виходу «ДНР» з мінських домовленостей та відмови від будь-яких переговорів, як російські ЗМІ повідомили про проведення «попередніх консультацій перед майбутніми переговорами у мінському форматі».

  Правда, «мінський формат» виявився дещо дивним і не зовсім «мінським». За словами путінського прес-секретаря Дмитра Пєскова, в переговорах разом з традиційними представниками терористів Денисом Пушиліним та Владиславом Дейнего взяли участь лідери «ДНР та ЛНР» Олександр Захарченко та Ігор Плотницький. З усією цією братвою розмовляв ніхто інший ніж ліпший кум Путіна – Міктор Медведчук. Більше того, якщо вірити тому ж таки Пєскову, участь в переговорах Медведчук брав «за вказівкою президента Петра Порошенка» і, відповідно, був офіційним представником Києва.

  Все це виглядає, як мінімум, дивно, оскільки окрім Медведчука на цих переговорах Україну ніхто не представляв. «Заплановані раніше до участі в донецькій зустрічі представники українських військових і радник президента України Руслан Демченко в останній момент змінили своє рішення і не прибули на переговори», — сказав Пєсков. І тут знову постає питання — а кого ж все таки представляє на переговорах Медведчук? Жодної офіційної інформації, що кум Путіна вповноважений вести якісь переговори з терористами, з Адміністрації президента України не надходило. Тому все виглядає так, що вчора відбулися не переговори Києва з «ДНР» та «ЛНР», а переговори громадянина Медведчука з ватажками терористичних бандформувань, що само по собі тхне співпрацею з терористичними організаціями.

  Так, ще наприкінці грудня, коли на Донбасі ще зберігалося таке-сяке перемир’я, в СБУ заявляли, що Медведчук був залучений до переговорів з терористами, але тоді мова йшла лише про переговори щодо звільнення заручників. Та й «залучений» і «уповноважений» це дещо різні речі. Принаймні, в грудні йшлося, що Медведчук «інкорпорований» в переговорну групу, яка складалася з першого заступника голови СБУ, керівника Антитерористичного центру при СБУ Василя Грицака та голови Міжвідомчого центру з обміну полоненими Юрія Тандіта. Отже, одноосібно представляти Київ у мирних переговорах Медведчука до цього часу ніхто не уповноважував. Отже наразі Київ має або офіційно підтвердити слова Пєскова і пояснити суспільству завдання Медведчука, в що не дуже віриться, або спростувати. В цьому випадку вояжем лідера «Українського вибору» до Донецька мали б зацікавитися правоохоронні органи та відповісти на кілька питань. Якщо Медведчук не є офіційним переговорником, то де і на яких підставах він перетнув «лінію зіткнення», вздовж якої зараз точаться бої. Щось не дуже віриться, що Медведчук прямував в Донецьк через лінію фронту, а якщо ж він потрапив на Донбас з російського боку, то це, як мінімум, стаття про незаконний перетин українського кордону. Отже, «переговори» Медведчука цілком можуть потягнути на кримінальну справу та утримання під вартою в якості запобіжного заходу. А потім можна буде поцікавитися, чи готовий Путін обміняти свого кума, наприклад, на Надію Савченко.

  Що ж стосується Росії, то для них медведчуківські переговори – це лише ширма, яка, демонструючи московську миролюбність, має приховати продовження агресії на Донбасі. В цьому спектаклі Медведчук просто грає роль «представника Києва», а по суті є статистом. Тепер Кремль може багато разів говорити про свій «обережний оптимізм» та необхідність відведення важкого озброєння і продовження переговорів. А тим часом на Донбас вирушив черговий путінський «гумконвой». Що в цьому конвої здогадатися не складно, бо саме після останньої путінської «гуманітарної допомоги» терористи влаштували свій «наступ за трьома напрямками», який вилився в десятки загиблих мирних жителів та шокував увесь світ. Тому, коли «конвой» прибуде, можна буде завести стару брехливу платівку про те, як Москва докладає всіх зусиль аби «всьо мірно порєшать», але «київська хунта» хоче крові і війни і продовжила «каральну операцію».

  ЛЕОНІД ЧУМАК espreso.tv/article/2015/01/27/medvedchuk_maye_pokazaty__scho_quotkhunta_prahne_kroviquot

 3. За інформацією поінформованого джерела СБУ, кум Путіна і лідер громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук керує роботою сепаратистів у Запоріжжі та Дніпропетровську
  Про це пише ТСН.

  За ідеєю лідера «Українського вибору» Віктора Медведчука в Запорізькій області необхідно прийняти законопроект про спеціальний статус регіону, а в Дніпропетровській – створити спеціальну економічну автономію. Джерело в СБУ однозначно заявляє про прямий зв’язок між Медведчуком і сепаратистськими групами в двох регіонах.

  «За нашими оперативними даними, пан Медведчук у своїх прагненнях федералізувати Україну перейшов від слів до справи. Він є ідеологом і організатором проектів Дніпропетровської економічної автономії і спецстатусу Запоріжжя», — зазначає джерело.

  Він також зазначив, що обидва проекти несуть пряму загрозу територіальній цілісності України.

  «Ми виходимо з того, що Україна повинна бути і далі унітарною державою, а значить будь-які спроби порушити Конституцію нашої країни є тяжким злочином. Ми докладемо всіх зусиль для збору та аналізу доказової бази, а також докласти всіх зусиль для арешту Медведчука», — говорить співрозмовник.

  Нагадаємо, раніше українське інтернет-видання Depo.ua провело журналістське розслідування і виявило близькі зв’язки між лідером «Громадянської ради Дніпропетровщини» Сергієм Шапраном і Медведчуком.

  «Сергій Шапран, який очолює «Громадську раду Дніпропетровщини» і буде вести дніпропетровський народ до економічної автономії, є людиною з команди Віктора Медведчука і керівником ініціативної групи «Українського вибору» в Дніпропетровську», — зазначає видання.

  Також ТСН повідомила про причетність Медведчука до сепаратистського з’їзду у Запоріжжі, який нещодавно провели активісти в обласному центрі з метою просування «спецстатусу» регіону.

Прокомментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


− 1 = три

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов