Многие законы Януковича отменены 23.02.2014г.

23.02.2014 в Законодательство, Новости


Рада отменила кучу законов:


13:50
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про введення мораторію на ліквідацію та реорганізацію закладів охорони здоров’я» — За проголосувало 311 нардепів, повідомляє Еспресо.TV.
Документом введено мораторій на ліквідацію та реорганізацію закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності, що включає:

- безпосередню ліквідацію лікарень, поліклінік, амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів (у тому числі, які розташовані на території сільських та селищних рад) та інших медичних закладів державної та комунальної форм власності;

- реорганізацію закладів охорони здоров’я, що призводить до зміни їх головного призначення та/або скорочення кількості працівників і зменшення кількості ліжкомісць;

- інші форми реорганізації, направлені на закриття закладів охорони здоров’я та зменшення обсягів медичної допомоги населенню;

- скорочення режиму роботи медичних закладів.

13:20
Верховна Рада звільнила в.о. міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову, за проголосувало 287 народних депутатів

13:06
Верховна Рада відмінила мовний закон, що надавав російській мові статус «регіональної»

За законопроект №1190 про визнання таким що втратив чинність «Закону про засади державної мовної державн» від 3 липня 2012 року проголосувало 232 нардепа, передає кореспондент Еспресо.TV.

Закон набуває чинності з моменту його опублікування.

Проти цього рішення виступив нардеп від Партії регіонів Нестор Шуфрич, зазначивши, що цей закон вітали багато національних меншин України.

У свою чергу Арсеній Яценюк запевнив, що права російськомовного населення захищені законами і Конституцією.

13:01
Верховна Рада повернула собі право призначення суддів, за проголосувало 314 нардепи

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Верховна Рада прийняла Закон про внесення змін до деяких законів України (щодо окремих питань судоустрою та статусу суддів).

Як пояснив Арсеній Яценюк з моменту прийняття цього законопроекту «до ВР повертаються повноваження щодо призначення суддів і ВР стає активним учасником процесу того, щоб в Україні було незалежне правосуддя».

Сергій Соболєв уточнив, що згідно нового закону «кожного суддю комітет Верховної Ради розглядає особисто».

12:53
Верховна рада прийняла законопроект про відміну змін, внесених в деякі закони, зроблених в 2010 році відповідно до повернення до Конституції 1996 року

Як повідомляє кореспондент Еспресо.TV, за законопроект №4092 «Про визнання таким, що втратив чинність, закону України від 7 жовтня 2010 р. № 2592-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Конституцією України» проголосувало 332 народних депутата.

12:45
Рада про всяк випадок ще раз відмінила «диктаторські ручні закони»

За проголосувало 326 народних депутатів

12:41
Верховна Рада звільнила з посади в.о. міністра МЗС Леорніда Кожару, за проголосували 237 депутатів
Еспресо.TV.

12:40
Верховна Рада України прийняла постанову про звільнення Дмитра Табачника з посади в.о. міністра освіти та науки

За це проголосувало 236 народних депутатів, передає кореспондент Еспресо.TV.

12:37
На голову Верховної Ради Олександра Турчинова поклали обов’язки президента України — За відповідну постанову проголосувало 285 народних депутатів, передає кореспондент Еспресо.TV.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада визнала, що Віктор Янукович самоусунувся з посади президента і призначила позачергові вибори на 25 травня.

12:28
В Україні уже звільнено 64 затриманих правоохоронцями учасника акцій протесту — Про це з трибуни Верховної Ради заявив глава МВС Арсен Аваков, передає кореспондент Еспресо.TV.

«На вечір 22 лютого ухвалено відповідне рішення, і наразі звільнено 64 людини. Ще трьох буде звільнено після рішень, які ухвалять прокуратура та суди в понеділок», — повідомив Аваков.
12:26
Верховна Рада повернула Межигір’я до державної власності, за це рішення проголосувало 324 депутатів

Источник — Еспресо.TV.


Интернет реклама
YR_BPshare: Facebook YR_BPshare: LinkedIn  YR_BPshare: Google+  YR_BPshare: vkontakte

 

Прокомментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


5 + = четырнадать

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов