Генпрокуратура закрыла уголовное дело против Добкина

31.08.2014 в Криминальные технологии, Новости, О досудебном следствии

Генеральная прокуратура Украины закрыла уголовное производство, открытое в отношении экс-главы Харьковской областной государственной администрации Михаила Добкина по части 2 статьи 110 Уголовного кодекса Украины («посягательство на территориальную целостность и неприкосновенность Украины).

На странице Добкина в микроблоговом сервисе Twitter опубликована фотокопия соответствующего постановления Генпрокуратуры. (см. фото).

Резонансное дело закрыто «за отсутствием в деянии состава уголовного правонарушения».
Также информацию о закрытии дела против Добкина подтверждает и его адвокат Юлия Плетнева.

«Дело закрыто согласно постановлению следователя от 20 августа за отсутствием состава преступления в действиях Михаила Марковича», — сказала Плетнева.

«Мы, конечно, верили в торжество справедливости, но то, что это произойдет так быстро … Хотя с другой стороны, с точки зрения закона: заканчивались сроки досудебного следствия, отведенного Уголовным процессуальным кодексом, — полгода», — заявила она.

Как сообщалось, 10 марта столичные правоохранители провели задержание Добкина. В свою очередь органы ГПУ уведомила экс-главу Харьковской ОГА о подозрении в совершении преступления по части 2 статьи 110 УК.

12 марта Печерский районный суд города Киева принял решение об избрании в отношении Добкина меры пресечения в виде домашнего ареста. 3 апреля суд освободил Добкина из-под домашнего ареста.


Интернет реклама
YR_BPshare: Facebook YR_BPshare: LinkedIn YR_BPshare: Google+ YR_BPshare: vkontakte

 

1 ответ на Генпрокуратура закрыла уголовное дело против Добкина

 1. Слідчий прокуратури виніс рішення у справі про звинувачення проти Добкіна

  Добкін не винен. Добкін? Не винен? !!

  Яке блискуче рішення слідчого!.. Чекаємо виправдання Кернеса.

  Для тих, хто вперто жене з пам’яті з’їзд сепаратистів у лютому в Харкові на чолі з оплотовцем Жиліним, Кернесом і Добкіним, для тих, хто призабув — кілька обраних твіт-одкровень Добкіна:

  «Західним областям треба приєднається до Польщі, оскільки їх цінності не сумісні з рештою України.»

  «Ідіотизм Евромайдана вже б’є через край. Домовлятися з ними марно. Треба приймати дуже жорсткі і радикальні заходи — їх потрібно фізично знищити »

  «З такими психопатами соромно жити в одній країні. Треба скасовувати пакт Молотова-Ріббентропа! »

  Я не знаю, хто приймав політичне рішення про виправдання Добкіна. Та й не знаю, чи приймав — я, як і Ви вірю в непідкупність і об’єктивність слідчого прокуратури… Але, час і обставини такого рішення — обрано в самий раз ..

  Що до хворого Кернеса. Раптом виникне у когось зі слідчих, ведучих його справу, бажання закрити провадження «за без доведеністю».. Хочу повідомити громадськості: До мене тут днями прийшло чергове письмове свідоцтво очевидця .. Направив в прокуратуру.

  P.S: Для тих, хто не в курсі, безумовно, мені варто приписати, що справи чиновників першої категорії, до яких відносяться справи Добкіна і Кернеса, згідно закону, веде прокуратура. А, на жаль і ах, не головне слідче управління МВС.

  P.S 2: Напевно, мені, як міністру, не слід було писати такого. Але мені, як харків’янину, складно терпіти таке паскудство. Терпіти не стану, не мириться.

  P.S 3: Правоохоронна система в країні потребує радикальних, серйозних змін. В судах, СБУ, Прокуратурі, МВС — проблеми з ключовими функціями. Треба змінювати ситуацію. І відкладати не можна, навіть з оглядкою на війну. Прийняв рішення свою частину — реформу МВС представити до 15 вересня і запропонувати прийняти в Кабміні і Парламенті до кінця жовтня. Проект практично готовий. Допрацьовуємо деталі.

  АРСЕН АВАКОВ

Прокомментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


× три = 24

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов