Ответить в теме: Вопросы и консультации по уголовным делам

Главная Форумы Уголовные дела, захист в кримінальних справах Вопросы и консультации по уголовным делам Ответить в теме: Вопросы и консультации по уголовным делам

10.02.2013 at 5:51 пп #408
Аватар (Юрий Н)
Юрий Н
Администратор

Здесь Вы сможете скачать бесплатно
приказ МВД об организации подразделений службы борьбы с экономическими преступлениями
и соответственно Положения о департаменте, управлении, отделе.

НАКАЗ N 769 от 03.09.2012 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 вересня 2012 р. за N 1588/21900
Про організацію діяльності підрозділів державної служби боротьби з економічною злочинністю Міністерства внутрішніх справ України
Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Міністерства внутрішніх справ України
від 17 грудня 2012 року N 1165

1. Установити, що Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю утворюється та функціонує у складі кримінальної міліції апарату МВС України, управління (відділи) державної служби боротьби з економічною злочинністю головних управлінь, управлінь Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті, відділи (сектори) державної служби боротьби з економічною злочинністю районних, районних у містах, міських управлінь (відділів), лінійних управлінь (відділів) утворюються та функціонують у складі кримінальної міліції органів внутрішніх справ України.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з наказом
Міністерства внутрішніх справ України від 17.12.2012 р. N 1165)

2. Затвердити:

2.1. Положення про Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю Міністерства внутрішніх справ України, що додається.

2.2. Положення про управління (відділ) державної служби боротьби з економічною злочинністю головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті, що додається.

2.3. Положення про відділ (сектор) державної служби боротьби з економічною злочинністю міського, лінійного, районного управління (відділу), відділу спеціальної міліції головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті, що додається.

Attachments:
You must be logged in to view attched files.