Ответить в теме: Правильно ли что оппозиция подписала угоду с президентом?

Главная Форумы События на Майдане форум Правильно ли что оппозиция подписала угоду с президентом? Ответить в теме: Правильно ли что оппозиция подписала угоду с президентом?

24.02.2014 at 11:42 дп #680
Аватар (Юрий Н)
Юрий Н
Администратор

Українська опозиція, як здається, контролює ситуацію, але Путін не погодиться з поразкою, вважає колишній заступник міністра оборони США Річард Перл

Про це пише Енніо Каретто в матеріалі, опублікованому в газеті Corriere della Sera.

«Америка і Європа повинні допомогти Україні подолати серйозні економічні труднощі, надаючи їй допомогу, зокрема й енергетичну, щоб нейтралізувати російський шантаж. Вони повинні заявити, що Україні відкрита дорога не тільки до ЄС, а й до НАТО», — вважає колишній військовий чиновник.

«Ми мовчки дивилися, як Путін пропонував Києву 15 млрд. доларів, і заплющили очі на план, щонайменше, часткового відновлення радянської імперії. Путін — колишній учасник холодної війни, він не любить нас, він переслідує свої інтереси і намагається притиснути нас до стіни. Він розуміє переважно мову сили», — упевнений Річард Перл.

«Джордж Буш припустився помилки, коли не прийняв Україну до НАТО, коли він міг і повинен був це зробити, тоді, коли Росія нічого б не могла з цим вдіяти», — сказав в інтерв’ю Річард Перл.